Firmamız Hakkında

Yücel Doğalgaz Mühendislik-Kombi-Doğalgaz ve Mekanik Tesisat İşleri 2011 yılında makine mühendisi Olgun Yücel tarafından kurulmuştur. Yaklaşık 12 yıldır doğalgaz tesisatı, kombi satış/montaj, sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, yerden ısıtma ve yangın tesisatlarının yapımını hem büyük site bazlı projelerde hemde butik projelerde başarıyla sürdürmektedir. Gazdaş yetkili firmasıdır. Yetki numaramız 125 dir.
Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile esnek ödeme seçenekleri sunmaktadır. Firmamız Gaziantep'in her yerine teslimat yapabilme kabiliyeti ve ürünlerini orijinal ürün garantisiyle sizlerle buluşturmaktadır.
Yücel Doğalgaz olarak; proje, montaj ve destek hizmetlerimizle sektörümüzde öncülüğü hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz
Türkiye'deki tüm tüketicilere ulaşmak ve onlara her zaman en iyi hizmeti vermektir. Hep daha iyisini hedefleyerek, kendimizi ve işimizi geliştirmek, siparişlerinizi sorunsuz ve en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmak, verdiğimiz kaliteli hizmet ile şirketimize olan güveni arttırmak ve kalbinizi kazanmaktır.
Misyonumuz
Müşterilerimizin; fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve güvenli alışveriş yapabilmesi için çalışıyoruz. Tüketici haklarına saygı temel prensibimizdir. Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesiyle müşteri beklentisini en üst düzeyde sağlamaktır.

Firma Ünvanı:

Yücel Doğalgaz Mühendislik-Kombi-Doğalgaz ve Mekanik Tesisat İşleri Anonim Şirketi

Ticari Sicil Numarası: -

Adres: Rasaf Yolu, 15 Temmuz Mahallesi Abdülkadir Aksu Bulvarı, Üzeri No:128/A, Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: +90 342 360 15 42

Telefon: +90 553 792 30 92 (Whatsapp)

Elektronik Posta Adresi: bilgi@yuceldogalgaz.com

Mersis Numarası: -

KEP Adresi: -